Actueel

Johannes de Heer meezingavond in De Flambou

Geplaatst op

Op zondagavond 30 oktober a.s. (aanvang 19.30 uur) wordt er weer een Johannes de Heer meezingavond gehouden in De Flambou, Groningerstraat 40 te Surhuisterveen. Deze meezingavonden zijn inmiddels een traditie en worden altijd druk bezocht. De teksten worden op de beamer geprojecteerd, zodat iedereen uit volle borst de overbekende liederen uit de bundel Johannes de Heer kan meezingen. Vroeger werden deze liederen vaak gezongen door het hele gezin rondom het harmonium. Voor menigeen een ‘Feest der herkenning’. Middels gebed, lezing, een gedicht en een korte meditatie willen we naast het samen zingen onze Heer en Heiland danken en eren.

Aan deze zangavond werken mee Johan Timersma (orgel en piano), Meine Oegema (trompet) en Aan Poelstra (zang). De toegang is gratis, al wordt er wel een collecte gehouden. Na afloop wordt de bezoekers in Zalencentrum De Lantearne een kopje koffie of thee aangeboden zodat men nog even gezellig kan napraten. Het wordt weer een prachtige avond, waarvoor een ieder wordt uitgenodigd. Neem vrienden en kennissen mee. Tot zondagavond 30 oktober in De Flambou.

Back To Top