Actueel

Kerstmorgenzang in Surhuisterveen

Geplaatst op

In de vroege ochtend samen zingen om mensen die ziek zijn, het moeilijk hebben of een hoge leeftijd hebben bereikt, te bemoedigen met het kerstevangelie. Dat is de zeer gewaardeerde traditie van de kerstmorgenzang waarvoor een ieder hierbij wordt uitgenodigd om aan mee te doen.

Wie mee wil doen aan deze samenzang die wordt begeleid door muziekvereniging Blaast de Bazuin wordt op zondagochtend 25 december om 5:45 uur verwacht in de hal van De Lantearne. Hier wordt de groep gesplitst om in diverse routes langs adressen in Surhuisterveen te lopen. De ochtendzang wordt vervolgens afgesloten met een gezamenlijk ontbijt.

Adressen van mensen die een bemoediging wel kunnen gebruiken doorgegeven tot en met woensdag 21 december via dit formulier.

Back To Top