Actueel

Oliebollen en Appelbeignets actie

Geplaatst op

De oliebollen actie gaat ook dit jaar weer plaats vinden. Net als vorig jaar wordt er deze keer vanwege de corona niet gevent. Bestellingen (en betalingen) kunnen bij voorkeur worden gedaan via de webshop of met het bestelformulier. Bestellingen kunnen worden gedaan tot uiterlijk 28 december. Opnieuw is er keuze uit oliebollen naturel, oliebollen met krenten en appelbeignets. Ook dit jaar zijn ze gebakken door Bakkerij A.J. van der Bijl.

De bestelling wordt op 30 december van 9.30-13.00 uur thuis bezorgd op het opgegeven adres of kan worden afgehaald bij De Bining, Gedempte Vaart 8/10 te Surhuisterveen. De opbrengst is deels voor het goede doel. De Diaconie kiest ervoor om haar deel te schenken aan de Voedselbank Achtkarspelen.

Indien niet vooraf besteld dan is er op de dag van de verkoop in De Bining nog een (beperkte) losse verkoop, maar dan geldt ‘op = op’. Betalen daar kan per pin of gepast contant.

Bestellen via Webshop Download Bestelformulier

Back To Top