Actueel

Joy4kids special zondag 24 april

Geplaatst op

Naast de gewone kerkdienst en Connexion was er vandaag joy4kids special. Ondanks de meivakantie, mochten we in totaal 25 kinderen verwelkomen. Het thema was: Gods belofte voor Abram. God zegt tegen Abram; ‘kijk eens naar de hemel en tel de sterren, als je dat kan.’ Zo ontelbaar groot zal jou familie worden.

Bij de onderbouw hebben we liedjes gezongen, spelletje en bingo gedaan passend bij het thema. Het leuke was dat we allemaal tegelijkertijd bingo hadden. Bij de bovenbouw hebben we geluisterd naar het verhaal. Spelletjes gedaan en een knutsel gemaakt met verf van Abram onder de sterrenhemel. Het was een fijne dienst.

Zondag 5 juni is er weer joy4kids special we hopen dat jullie dan weer allemaal te zien.
Groetjes de leiding Joy4kids special

Back To Top