Actueel

Verjaardagochtend 80-plussers

Geplaatst op

Donderdag 11 januari mochten wij de eerste verjaardagochtend van 2024 weer organiseren voor onze gemeenteleden die 80 jaar of ouder zijn geworden in het laatste kwartaal van 2023. We konden plusminus 30 broeders en zusters verwelkomen. Er waren ook een aantal contactpersonen aanwezig. Ook deze ochtend had onze ouderenpastor, Bianca Prins, weer de leiding. Zij heette ons allen welkom. Na het zingen van lied 256 de verzen 1 en 2 (Tel uw zegeningen) en het gebed, zetten we deze ochtend voort met het zingen van: Lang zullen ze leven. We werden deze ochtend bij het zingen begeleid door Joop Helmus, die zijn mondharmonica bij zich had.

Hierna werd er overal gezellig gepraat aan de tafels en men werd voorzien van koffie en oranjekoek, wat weer prima was verzorgd door André. Het liep al snel weer richting half 12 en de ochtend werd afgesloten door Bianca met het lezen van een gedicht en het gezamenlijk zingen van lied 704: 1 en 2 (Dankt, dank nu allen God). Na een kort gedichtje voor “Onderweg” wenste zij ons allen wel thuis. We mogen terug zien op een gezellig samenzijn.

Emmy Bosma en Dina Frankena

Back To Top