Actueel

Afscheid Geert van der Heide

Geplaatst op

Toen Geert van der Heide in april 2015 als hoofdorganist van onze gemeente afscheid nam, konden we niet bedenken dat hij een jaar later alweer onze diensten met regelmaat zou begeleiden. De in 2015 aangenomen opvolger van Geert vertrok alweer na een jaar. Een nieuwe organist was niet snel gevonden en Geert werd gevraagd of hij op ‘tijdelijke basis’ nog een aantal diensten wilde begeleiden.

Op ‘tijdelijke basis’ was prima maar hij wilde dit per jaar bekijken. Ondertussen zijn we bijna 2022 en Geert heeft de Kerkenraad laten weten dat hij nu stopt met het begeleiden van de erediensten in onze gemeente. Wij vinden dat jammer maar begrijpen dit en zijn dankbaar dat hij ons nog zoveel jaar van dienst heeft willen zijn. Heel hartelijk dank hiervoor!

En stiekem hopen we dat hij toch nog eens te horen zal zijn in een van onze diensten…

Back To Top