Actueel

Doe mee met actie om te delen

Geplaatst op

“Voedt de hongerigen, help de armen.” Dit is een van de oproepen die Jezus in de Bijbel heeft gedaan. Het team verbinding Connexion van PKN Surhuisterveen-Boelenslaan heeft een mogelijkheid gevonden om dit in de praktijk te brengen en op deze manier de kerk met de omgeving te verbinden. “Neem naar ontmoetingsdiensten van zondag 23 april enkele producten mee voor de weggeefkast aan de Verlaatsdam”, zo roept het team op, verduidelijkend dat er echt veel behoefte is aan boodschappen. “Hoe mooi zou het zijn wanneer wij als gemeente dit prachtige initiatief kunnen ondersteunen en daarmee mensen in onze eigen omgeving kunnen helpen.”

Voor en na de ontmoetingsdienst van zondag 23 april staat er een stand in de hal om de producten in te leveren. “Doe je mee?” Bijgaand een lijst wat er zoal nodig is.

Spaghetti

Rijst

Mie nestjes

Macaroni

Chicken tonight

Pastasaus

Tomatensaus of blokjes

Rookworst

Smac

Knakworst

Eieren

Chocopasta

Boter

Pindakaas

Havermout

Brinta

Chocopasta

Jam

Appelstroop

Sandwich spread

Vruchtenbiscuit

Liga koekjes

Cake

Ranja

Koffie

Pakjes drinken kinderen

Yoghidrink

Jus d’orange

Oerknack Crackers

Rijstwafel

Aardappelpuree

Gedroogd fruit

Fruit of vlees in blik

Potten groente

Kruiden

Vis in blik

Afbakbrood

Snoep

Noten

Aardappelen

Wc papier

Shampoo man/vrouw

Wasmiddel pods ivm verdelen.

 

Geld geven kan natuurlijk ook, daarvoor is een QR code beschikbaar.

 

Back To Top