Actueel

Ds. Foekje-Fleur Fink, bedankt!

Geplaatst op

Met het vertrek van ds. van Dijk in maart 2020 raakten we pastoraal ‘onderbezet’.

Gelukkig konden we een beroep doen op ds. Foekje-Fleur Fink uit Burgum, een emeritus predikant met nog veel energie. Ze heeft ons ruim twee jaar daar waar nodig ondersteund en dat was zowel in het pastoraat aan gemeenteleden als in het aanwezig zijn bij de vergaderingen van de ouderlingen.

Ze heeft voor een aantal gemeenteleden veel kunnen betekenen bij ernstige ziekte en afscheid. De laatste zondag van het kerkelijk jaar was onder haar leiding een prachtige dienst en is door de aanwezigen bijzonder gewaardeerd.

Foto – Namens de gemeente biedt scriba Tea Atsma (l.) Foekje-Fleur Fink een fraai boeket bloemen aan.

Wij nemen nu afscheid van ds. Foekje-Fleur. Ons pastorale team is weer compleet. Maar afgelopen week hebben we toch nog weer een beroep op haar gedaan en ze heeft ons kunnen helpen. Heel hartelijk dank hiervoor!

Ze heeft een bezoekje gehad van scriba Tea Atsma en die heeft onze dank uitgesproken en dit ondersteund met een boeket bloemen. Wij wensen haar en haar man alle goeds voor de toekomst.

Back To Top