Actueel

Gemeenteleden in competitie om hoogste zonnebloem

Geplaatst op

Bij binnenkomst van de ontmoetingsdienst van zondag 27 maart heeft iedere kerkganger een zakje met zonnebloempitten gekregen, met daarop de tekst ‘wat je zaait zal je oogsten’. Aan dat zaaien heeft het verbindingsteam een wedstrijd verbonden. Wie kweekt de hoogste zonnebloem?

“Door een leuke activiteit zoals een wedstrijd willen we ook buiten de zondag om verbondenheid creëren”, zo legt het verbindingsteam uit. “Wij hopen dat er door deze competitie spontane onderlinge contacten ontstaan.” Uiteraard zullen de tussenstanden in de diverse media worden bijgehouden.

De eindmeting van deze competitie zal eind augustus, begin september plaatsvinden. De uitslag van de zonnebloemwedstrijd wordt tijdens de startzondag 18 september bekend gemaakt. Voor wie geen zonnebloempitten heeft ontvangen: op de balie in De Lantearne staat nog een aantal.

Back To Top