Actueel

Workshops zang en dans Make Some Noise Kids

Geplaatst op

Maar liefst 52 kinderen hebben zondagmiddag 10 april de workshops zang en dans gevolgd van Make Some Noise Kids (MSNK)! De workshops werden gegeven door Rose-Mary (dans) en Adrienne (zang), beide bekende gezichten van MSNK. Make Some Noise Kids is de Christelijke variant van Kinderen voor Kinderen en zeer populair, dit was te zien aan de grote opkomst.

De kinderen werden verdeeld in een onderbouw en bovenbouw groep, zodat beide groepen op eigen niveau een dans en een zang liedje hebben ingestudeerd. En wat hebben ze dat goed gedaan! Om 16:00 uur konden de ouders en andere belangstellenden genieten van een mooi optreden, waarbij de kinderen 4 liedjes hebben laten zien en horen. Een van de liedjes was Happy Pasen, alvast een mooie link naar het Paasfeest. Het optreden is via Kerkdienstgemist.nl terug te zien.

Back To Top