Actueel

Joy4Kids Special zondag 5 februari 2023

Geplaatst op

Thema: God vertelt zijn naam aan Mozes.
God roept Mozes vanuit een brandende struik, en Hij vertelt zijn naam aan Mozes. God wil het volk van Israƫl bevrijden uit Egypte.

We hebben op de kinderkerk gezongen, geluisterd naar het Bijbelverhaal van Mozes en de brandende struik, en geknutseld. Passend bij het thema hebben we samen met de kinderen een brandende struik gekleurd, daarna het blad ingesmeerd met slaolie en vastgeniet. Zodat ze thuis een brandend waxinelichtje erin kunnen zetten. We hadden dit keer eigenlijk tijd tekort, de kinderen mochten namelijk ook nog komen kijken in de kerk bij de doopdienst die deze ochtend plaatsvond.

De volgende special is zondag 16-04-2023. Pinky en Binky hopen jullie dan weer te zien!

Back To Top