Actueel

Vakantiebijbelclub 19 oktober: ‘Alles andersom!’

Geplaatst op

Woensdagmorgen 19 oktober was de vakantiebijbelclub weer een feestje! Eerst samen zingen met de band en vervolgens was er een sketch. Hoe reageer je als iemand niet reageert zoals je verwacht? Dan kun je boos worden, maar je kunt ook vragen wat er aan de hand is. De ouders van Jezus hadden gedacht dat Hij gewoon bij hen was toen ze teruggingen van de tempel in Jeruzalem naar huis. Maar Hij was niet mee. Hij was nog in de tempel. En als jongen van twaalf was het niet Hij die naar de bijbeluitleggers luisterde, maar zij naar Hem.

Na het verhaal waren er een tiental verschillende spelletjes die de kinderen konden spelen onder andere: Doorfluisteren, vliegtuigjes werpen, zaklopen, cupcake-versieren, slippers maken, levend ganzenbord, verrassingszakje. Na afloop van de spelletjes werd de ochtend weer samen afgesloten met de band en het themalied: ‘Alles andersom!’

De volgende vakantiebijbelclub is op woensdagochtend 1 maart in de Vluchtheuvel. Reserveer alvast de datum in de agenda.

Back To Top