Actueel

Verjaardagochtend van 80-plussers

Geplaatst op

Eindelijk, na 3 jaar kon het weer. De verjaardagen vieren van onze 80-plussers. Deze ochtend, op 16 februari 2023, van hen die in de maanden oktober, november of december 80 jaar of ouder zijn geworden. Er waren ca. 30 mensen, die op de uitnodiging waren ingegaan. Bianca opende dit samenzijn door een ieder welkom te heten en na een korte opening hebben we de ‘jarigen’ toegezongen. Hierna was er koffie, met gebak natuurlijk, en ging ieder met zijn buurman/buurvrouw gezellig in gesprek. Na een 2e, sommigen een 3e bakje koffie, was het al snel weer tijd om af te sluiten. Na het zingen van nog een lied, wenste Bianca een ieder wel thuis. Het was fijn om deze ochtend weer te kunnen houden en we zijn hiervoor dan ook erg dankbaar.

Bianca, Emmy en Dina

Back To Top