Actueel

Wat is jouw droom?

Geplaatst op

In de dienst van 31 oktober 2021 gingen we op zoek naar onze droom. Dat is nog niet zo makkelijk. Door te luisteren naar omschrijvingen van talenten van mensen die in de kerk zaten streden twee teams tegen elkaar. Vervolgens vertelden twee kinderen over hun talenten. Daarna kwam het bijbelverhaal van Jozef, wat ons hielp om te kijken naar ons eigen leven. Jozef moest 20 jaar wachten voor z’n dromen uitkwamen. Hij vergat zijn dromen niet en bleef God trouw ondanks alle omstandigheden. Dromen hebben bij ons niet de grootste waarde, maar in Jozefs tijd wel en in het Midden-Oosten nog steeds. Niet voor niks komen ook nu moslims in het Midden-Oosten door dromen tot geloof. God kan ook ons dromen geven. Durven wij Hem dat te vragen? Durf te dromen!

Back To Top