De Flambou

  • info@pgsb.nl
  • 0512 361 303
  • Groningerstraat 40,
    9231 CM Surhuisterveen
Over het gebouw

De Lantearne

Over het gebouw

Doarpstsjerke

  • 0512 365 289
  • Gedempte Vaart 8,
    9231 AV Surhuisterveen
Over het gebouw

De Bining

  • 0512 365 289
  • Gedempte Vaart 10,
    9231 AV Surhuisterveen
Over het gebouw

Vragen?

We hebben een veelgestelde vragen pagina samengesteld met veel voorkomende vragen met daarbij behorende antwoorden. Heb je een specifieke vraag of wil je gewoon meer informatie? Stuur dan een bericht via het onderstaand contactformulier we proberen z.s.m. te reageren.

    Deze site is beschermd met reCAPTCHA en de Privacy Policy en de Gebruikersvoorwaarden zijn van toepassing.

    Naam E-mailadres
    Administratie Kerkelijke bijdragen ba@pgsb.nl
    Beamergroep beamer@pgsb.nl
    Financieel administrateur boekhouder@pgsb.nl
    Jeugd- en jongerenwerker jeugdwerker@pgsb.nl
    Kerkbalans kerkbalans@pgsb.nl
    Kerkenraad, voorzitter voorzitter@pgsb.nl
    Ledenadministratie ledenadministratie@pgsb.nl
    Redactie Kruispunt kruispunt@pgsb.nl
    Scriba scriba@pgsb.nl
    Webmaster webmaster@pgsb.nl
    Weekbrief weekbrief@pgsb.nl
    Zalencentrum De Lantearne info@delantearne.nl
    Zending, Werelddiaconaat en Ontwikkelingssamenwerking (ZWO) zwo@pgsb.nl
    Naam Rekeningnummer
    Kerk algemeen NL47 RABO 0356 4047 57
    Diaconie & Ons Groot Gezin NL52 RABO 0179 5596 99
    Diaconie-ZWO NL08 RABO 0373 7104 53
    Evangelisatie NL15 RABO 0304 2253 47
    Activiteitencommissie NL02 RABO 0356 4519 33
    Kerkblad Kruispunt NL83 RABO 0373 7104 61
    Kerkradio NL02 INGB 0000 8631 87
    Kerkbalans NL30 RABO 0373 7104 45
    Collectemunten NL78 INGB 0000 8200 12
    Jeugd NL63 RABO 0126 3687 75

    Kerkgebouw huren?

    Wil je de kerk of een zaal huren voor een bijeenkomst, concert of een trouwerij? Er zijn vele mogelijkheden en arrangementen beschikbaar. We helpen je graag bij een passende oplossing

    Bekijk de mogelijkheden
    Back To Top