Actueel

En we zijn gegaan! Samen op muzikale reis.

Geplaatst op

Inmiddels hebben zes van de zeven groepsbijeenkomsten plaats gevonden. De muzikale trein nam ons mee langs de bijzondere en unieke geschiedenis van de op muziek gezette Psalmen. Vanaf de hele noten via diverse componisten/dichters/vertalers/liedboeken reisden wij samen met Psalm 121 helemaal door naar de Opwekkingsbundel. Ons gemeentelid Rob ter Horst liet verschillende varianten op het keyboard of de piano horen. Alleen de eerste groepsbijeenkomst heeft Geert van der Heide dit voor zijn rekening genomen, omdat Rob en en zijn vrouw Teddy toen geveld waren door corona. Tevens hebben de aanwezigen met elkaar uitgewisseld aan welk lied uit welke muziektraditie zij bijzondere herinneringen bewaren. Er was veel herkenning en er werd soms spontaan a capella gezongen. We merkten op dat liederen vaak verbonden raken met vreugdevolle en verdrietige gebeurtenissen in ons leven. Muziek heeft de bijzondere gave om onze gevoelens en gedachten tot uiting te brengen. Een hemelse gave van God aan ons mensen gegeven!

Hotske Paulusma, Ietsen Pool, Hans deJong en Bianca Prins-Beijleveld

Back To Top