Actueel

Verjaardagochtend voor de 80-plussers

Geplaatst op

Donderdag 13 juli mochten wij weer een gezellige koffieochtend hebben. Er waren deze ochtend ongeveer 40 personen aanwezig.

Onze ouderenpastor Bianca Prins had ook deze ochtend de leiding en zij heette een ieder hartelijk welkom. Na het zingen van gezang 487: 1-3, “de Heer heeft mij gezien en onverwacht”, ging zij voor in gebed.

Ook deze ochtend werd het “Lang zullen ze leven” gezongen en onder het genot van een aantal kopjes koffie, en natuurlijk het traditionele stukje oranjekoek, werd er weer gezellig met elkaar gepraat.

Aan het eind van dit gezellig samenzijn las Bianca het gedicht “Tel de jaren van je leven” uit ‘Rituelen delen’. Hierna zongenwe nog het lied 704: 1-3, “Dank, dank nu allen God”. Voor onderweg kregen we de bewerking van de tekst van lied 214:4 mee:

​En laat Gods licht als hemellicht
​schijnen voor ieders aangezicht,
​zodat het ieder helder is dat God uw licht,
uw helper is.

Ze wenste ons daarna een wel thuis.

Back To Top