Actueel

Verjaardagochtend voor de 80-plussers

Geplaatst op

Op donderdagmorgen 20 april mochten wij weer een gezellige koffieochtend hebben voor onze gemeenteleden die in het afgelopen kwartaal 80 jaar of ouder zijn geworden. Het was deze keer een kleine groep, slechts 16, maar daarom niet minder gezellig.

Onze ouderenpastor Bianca Prins heette een ieder hartelijk welkom en ging hierna voor in gebed. Na het zingen van de coupletten 1, 2 en 3 van lied 221 zongen we voor de ‘jarigen’ het “Lang zullen ze leven”. Hierna ging men gezellig met elkaar in gesprek en bij het 2e bakje koffie werd er een lekker stukje oranjekoek geserveerd. André had het weer prima voor elkaar.

Het liep al snel weer naar half 12, zodat Bianca de ochtend moest gaan afsluiten. Zij deed dit met het lezen van een gedicht van Huub Oosterhuis en hierna zongen we nog lied 218 “Samen in de naam van Jezus”. Een ieder werd wel thuis gewenst en we mogen terug zien op een fijn samenzijn.

Back To Top